Kaip atsirado šis prekinis ženklas? Idėja kurti naktinius buvo jau labai senai, tik trūkdavo drąsos žengti pirmą žingsnį. Kas paskatino mane viską pradėti? Skyrybos. Norėjosi kažkur nukreipti mintis ir neužsisėdėti neigiamose emocijose. Kartais sunkiausi gyvenimo įvykiai sukuria kažką naujo ir gražaus.
Šiuo prekiniu ženklu noriu visoms priminti, kad pirmiausia esame MOTERYS, nesvarbu kiek pareigų gyvenime mes turime. Privalome nepamiršti savęs, kur be būtume – namie, darbe ar atostogose. Juk kai pačios jaučiamės gerai ir sau patinkame, tai ir visi gyvenimo išbandymai lengviau išgyvenami.
Dar mokyklos laikais žiūrėdavau Victoria’s Secret kolekcijų pristatymus ir svajodavau, kaip vieną dieną kursiu savo naktinius.
Kai pagaliau pasiryžau tai įgyvendinti ir gavau pirmuosius savo gaminius, kuriuos turėjau pratestuoti prieš paleidžiant į prekybą, supratau kokią įtaką nuotaikai turi toks, atrodo visai nereikšmingas dalykas, kaip miego apranga.
Iš nemažai moterų girdžiu, jog būtent naktiniams skiria mažiausiai dėmesio. Ir girdžiu dažną juokelį, jog “Ai, miegu su belekokia maike”. Jooo, miegodavau ir aš su tokiom pat maikėm.
Bet skirtumą tarp “maikės” ir gražių naktinių, supratau tada, kai tas “maikes” tiesiog išmečiau. O skirtumas tame, kad užbaigi dieną gražiai atrodydama ir pradedi naują dieną su daugiau pasitikėjimo savimi. Patikėkit, pasitikėjimo savimi toks mažytis dalykas duoda maksimaliai.
Su mumis susisiekti galite per mūsų kontaktinę formą:
Mint pajama set